Parama dėkojame

A. Domeikai – trečioji vieta

tenisaTris dienas Druskininkuose vyko Lietuvos asmeninis stalo teniso čempionatas. Po atrankinių varžybų teisę dalyvauti čempionate iškovojo pajėgiausi 32 vyrai ir 32 moterys.

Vyrų atrankoje dalyvavo per 80 sportininkų. Teisę dalyvauti varžybose iškovojo ir keturi Mažeikių mažosios raketės meistrai: Arnoldas Domeika, Irmantas Daukontas, Amelija Nicytė ir Simona Rimkevičiūtė (treneris Raimondas Jackevičius).

Geriausiai sekėsi daugkartiniam čempionato nugalėtojui ir prizininkui A. Domeikai, kuris iškovojo trečią vietą (pusfinalyje 4:3 nusileido šešis kartus Lietuvos čempionui Alfredui Ūdrai). Simona Rimkevičiūtė užėmė 9-12 vietą. Moterų dvejetų varžybose S. Rimkevičiūtė ir A. Nicytė užėmė 5-8 vietą. I. Daukontui prasibrauti į finalinį etapą nepavyko.