Konservatorių prezidiumas aptars Vyriausybės ateitį

prezPenktadienio pavakarę rengiamas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumo posėdis, jame numatoma aptarti politinę padėtį šalyje.

„Darbotvarkėje vienas klausimas – politinė padėtis“, – BNS sakė partijos atstovė Raminta Keršytė.

Posėdis vyks nuotoliniu būdu.

Seimui antradienį atmetus pirmalaikių parlamento rinkimų idėją, TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis teigė, kad dėl Vyriausybės likimo spręs partijos prezidiumas, o prieš tai bus išklausyta koalicijos partnerių pozicija dėl bendro darbo.

Koalicijos partneriai buvo susitikę antradienį, Laisvės partijos ir Liberalų sąjūdžio lyderiai patikino, kad, jų požiūriu, koalicijos sutartis galioja, o dėl Vyriausybės ateities turėtų spręsti pati TS-LKD, nes ji ir iškėlė šį klausimą.

Premjerė Ingrida Šimonytė, anksčiau sakiusi, kad jei nebus priimtas sprendimas paleisti Seimą, ji po NATO viršūnių susitikimo trauksis iš pareigų, šią savaitę poziciją sušvelnino. Vyriausybės vadovė teigė, kadangi į šias pareigas ją delegavo partija, ši ir turi spręsti, ar jai atsistatydinti, ar dirbti toliau.

Pirmalaikius rinkimus TS-LKD prezidiumas siūlė surengti reaguodamas į žiniasklaidos tyrimus dėl savivaldos politikų galimo piktnaudžiavimo jiems skiriamomis išmokomis. Anot konservatorių, dėl to būtina perkrauti visą politikę sistemą.

BNS nuotrauka

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode